Difference between revisions of "Arenas"
From Destiny 1 Wiki
| Line 14: | Line 14: | ||
|[[Urrox's Grudge]]||34|| [[House of Judgement]] +300, [[Weapon Core]], [[Etheric Light]] || || || | |[[Urrox's Grudge]]||34|| [[House of Judgement]] +300, [[Weapon Core]], [[Etheric Light]] || || || | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Skola's Revenge]]||35|| [[House of Judgement]] +500, [[Weapon Core]], [[Armor Core]], [[Etheric Light]] || || || | + | |[[Skola's Revenge]]||35|| [[House of Judgement]] +500, [[Weapon Core]], [[Armor Core]], [[Etheric Light]] || || ||[[Skolas]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 07:03, 7 May 2015
| Mode | Level | Rewards | Modifiers | Objectives | Bosses |
|---|---|---|---|---|---|
| Prison of Elders | 28 | House of Judgement Rep, Engram, 6 Vanguard Marks, 25 Vanguard Reputation | |||
| Broken Legion | 32 | House of Judgement +200, Armor Core | |||
| Urrox's Grudge | 34 | House of Judgement +300, Weapon Core, Etheric Light | |||
| Skola's Revenge | 35 | House of Judgement +500, Weapon Core, Armor Core, Etheric Light | Skolas |
